Mühendislik ve Danışmanlık
Nereye gideceğini bilmiyorsan, hangi yoldan gideceğinin de bir önemi yok!
2007 yılından bu yana endüstriyel temizlik maddeleri alanında faaliyetini sürdüren ÖZÜ GRUP bu süre zarfında, temizlik maddeleri imalatının yanı sıra endüstriyel ve sanayi amaçlı kullanılan değişik çözücü, soğutucu, yağlayıcı vb. maddelerinde AR-GE ve üretimini yapmıştır. Değişik sektörlerde çalışan arkadaşlarımızın iştiraki ve üniversitelerdeki bazı hocalarımızın destekleri ile elde ettikleri bilgi birikimini sizlerin hizmetine sunmak için mühendislik ve danışmanlık hizmetlerine de başlamıştır.


Copyright © Her hakkı saklıdır. Özü Grup Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri
ÖZÜ GRUP Mühendislik ve Danışmanlık olarak, Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ilkelerimizden ödün vermeden sizlerin rakiplerinize karşı daha güçlü ve sektöründe büyüyen bir şirket olmanıza yardımcı olmak ana misyonumuzdur.

Alanında uzman arkadaşlarımızla her türlü sorununuza en kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Bu misyona bağlı kalarak, çözüm ortağınız sıfatoyla sizlere sürekli gelişmeye açık, kalıcı çözümler sunuyoruz. Güvenilirlik, Sorumluluk ve Müşteri Odaklılık ilkelerini benimseyen ÖZÜ GRUP Mühendislik ve Danışmanlık'ın en öncelikli hedefi Türk Sanayisi?ne Katkıdır.
Unutmayın sizin için iyi olan bizim için de iyidir...